Menu

Echipa Toyota Timisoara

Denumirea completa a societatii: SC NEW WAVEMOTORS SRL

Adresa sediu social si punct de lucru: Localitatea Ghiroda,  Calea Lugojului, nr.122, cod postal 307200, judet Timis, Romania

Nr inreg. Reg. Comertului:    J35/1936/2014

CUI:    RO33492465

Capital social:    200 RON


Calitatea superioara a sistemului de retail Toyota se bazeaza pe principiul "Respectului fata de client" - indiferent daca acesta se afla la sediul reprezentantului Toyota pentru a achizitiona o masina, pentru servicii post-vanzare, pentru a gasi o piesa de schimb sau numai pentru a arunca o privire asupra intregului ansamblu in care se desfasoara activitatea acestuia.

Succesul deplin este legat si de respectul si seriozitatea membrilor echipei, de abilitatea fiecaruia si de dorinta acestora de a munci intr-o echipa bine pregatita.

 

Echipa Toyota Timisoara: 

 

Conducere

             - Director General – Kalmar Mirela, telefon: 0256.20.80.42, adresa e-mail: mirela.kalmar@timisoara.toyota.ro                            

 

Departament Service

            - Manager TehnicSef Service -  Popescu Dan, telefon: 0256.20.80.42, adresa e-mail:  dan.popescu@timisoara.toyota.ro

            - Sef Departament Tinichigerie-vopsitorie – Budea Marian, telefon: 0256.20.80.42, adresa e-mail:  marian.budea@timisoara.toyota.ro

            - Consilier Receptie  Service – Dacila Madalin, telefon: 0256.221.051, adresa e-mail:  service@timisoara.toyota.ro

           -  Consilier Receptie  Service –  Vladutu  Adrian, telefon: 0256.221.051, adresa e-mail:  service@timisoara.toyota.ro

            -  Consilier Garantii si Campanii tehnice - Batrina Mihai, telefon:  0256.221.051, adresa e-mail:  service@timisoara.toyota.ro

            - Consilier Piese Schimb –Coman Simina – telefon: 0256.221.051, adresa e-mail:  simina.coman@timisoara.toyota.ro

 

Departament Vanzari

             - Director  vanzari – Anghel Adina – telefon: 0730.909.274, adresa e-mail:  adina.anghel@timisoara.toyota.ro

             - Consilier vanzari – Husu Flavius – telefon: 0736.909.440, adresa e-mail:  flavius.husu@timisoara.toyota.ro

            -  Consilier vanzari – Ivan Florin – telefon: 0728.666.903, adresa e-mail:       florin.ivan@timisoara.toyota.ro

 

Relatii Clienti

             - Relatii cu clientii – Frics Diana, telefon: 0256.20.80.42, adresa e-mail:  diana.frics@timisoara.toyota.ro